top of page
16894_1.png

Hakkımızda

"Yatırımcım Gayrimenkul olarak, öncelik politikamız gayrimenkul satmak değil, güven satmaktır. Güven temellerini oluşturduktan sonra, yatırımcı müşterilerimizden beklentilerini öğreniyoruz. Bizden istedikleri arsa, tarla, konut veya herhangi bir mülk türü olabilir. İstek ve şartlarını en doğru şekilde karşılamak için öncelikle talep ettikleri bölgede saha çalışması başlatıyoruz.

Bu saha çalışması sonucunda, müşterimizin istediği gayrimenkulu bulup almak için fiziksel özelliklere ve mülk türüne göre hareket ediyoruz. Eğer yatırım amacı güdülüyorsa, alacağımız gayrimenkulün müşterimize getireceği kazanç skalasını hesaplıyoruz.

Eğer müşterimiz mülkü hobi veya yerleşim amacıyla almak istiyorsa, en uygun yaşam koşullarını sağlamak için gerekli ortamı hazırlıyoruz. Tapu devir işlemi başladığında, uzman arkadaşlarımız tarafından bu süreci müşterimizin yanında olacak şekilde titizlikle takip ediyoruz. Tapu devir işlemi tamamlanana kadar her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.

İstikrarlı ticaretin kapılarını açabilmek için, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve bu prensip doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterimizin bizden memnun ayrılması bizim için büyük bir değer taşımaktadır."

bottom of page